Abdullah Yalnız

minyehli@gmail.com

Yazarlar

img

89 yılının Ocak ayında dünyaya iniş yapar. Hayat güzergâhında Düzce, Bursa, Bartın ve Sakarya duraklarına uğrar. Sakarya Üniversitesi Psikolojik  Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü’nden 2011 yılında mezun olur. Üç cümlede ifade ettiği kadar çabuk geçmiştir 22 yılı...

Şiir okumayı, yazı yazmayı, gezmeyi, muhabbeti, sevilmeyi, çaktırmadan sevmeyi, paylaşmayı, dinlemeyi, kitap okumayı, dergi çıkarmayı, mânâ aramayı,  yaşamayı ve Wing Zui’yi (Sokak Dövüşü Sporu) çok sever.

75 yaş üstü arkadaşlar edinir ve onlarla arası iyidir. Kuru entelektüaliteden her geçen gün daha çok bunalmakta, huzursuz entellerin artistik patinajlarını  ve mutsuzluklarını gördükçe kalbi bulanmaktadır.

Son dönemde mesleği üzerine çalışmalara eğilmekte; Psikolojiyle ilgili özgün, nitelikli ve başarılı işlere imza atmayı amaçlamaktadır. Bu anlamda çeşitli  hayaller kurmakla ve projeler yapmakla meşgul olmaktadır. Yarının daha güzel olacağına harbiden inanmaktadır.

img Bildirim Yorgunu Bir Gençlik
Bazı günler, saatler boyunca kafamız bir milyon dolaşıyoruz. Aynı anda birçok işi yapmanın, birçok konuyu düşünmenin, birçok şeye yetişmenin gerekliliği bizi yıpratıyor. Bir şeyleri ve işleri anımsamak, organize etmek ve arşivlemek konusunda beceri kaybı yaşıyoruz. Yoruluyoruz azizim, makale aramak için girdiğimiz platformlarda kedi videoları izlemekten yoruluyoruz