Yahya Uyar

Genç Gönüllüler olarak bir projenin daha altına imza atıyoruz. Ülkemizde bulunan Suriyeli misafirlerimizin bulunduğu kamplarda yaşayan umutsuz, oyuncaksız, çaresiz çocuklara yönelik düzenlediğimiz oyuncak kampanyasına sizler de destek olmak ister misiniz?

Her büyüğün küçük yaşlardayken oynayıp unutamadığı, vazgeçemediği oyuncakları vardır. Mesela benim ambulans ve "Şahin" marka polis arabam vardı. Hâlâ aklımdan çıkmadı. Bazen gelir aklıma, ah çekerim geçer. Şimdilerde ise bir tek oyuncağı bile olmayan, kamplarda kalan çocukların hayallerini gerçekleştirmek için unutamadığı oyuncağı olan, bir tebessüme sebep olmak isteyen tüm gönüllüleri davet ediyoruz.

Bu kapsamda bildiğimiz, tanıdığımız tüm bölgelere projenin afişini bir kolinin üzerine yapıştırarak bırakmayı, takip etmeyi yahut direkt ekte yer alan afişteki adrese oyuncakları göndermenizi rica ediyoruz. Projenin yürütücülerinden biri olmak istiyorsanız bizi arayarak (216) 532 0041-42 dahili:28 arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sadece gönüllü olmak istiyorsanız oyuncakları göndermeniz, varsa notunuzu yazmanızı rica ederiz. Proje Başlangıç ve bitiş tarihi 10 Mart- 15 Nisan tarihleri arasında.

twitter.com/gencgonulluler

facebook.com/gencgonulluler

www.gencgonulluler.com

Hasthag: #birtebessümyeter


GENÇ'ın Yazısı.