İsmail Derin

TV.tr Alan Uzantısı Satışları Başladı!

Televizyon yayıncılığı sektöründe hizmet veren gerçek ve tüzel kişiler; program, müzik, reklam vb. ürünler ve projeler için “tv.tr” alt alan adı tahsisi verilmeye başlandığı duyuruldu. Kayıt işlemlerinin https://www.nic.tr web adresinden yürütüleceği sistemde başvurular, tüm “.tr” uzantılı alan adı başvurularında olduğu gibi online gerçekleştirilecek.

Online Disk Alanı

İnternetten dosya paylaşımının artması ile birlikte Rapid ve Megashare gibi bir çok paylaşım sitesinin aksine kişiye özel ve şifrelenebilir bir alan vermekte 4shared sitesi. Siteye üye olduktan sonra sizde 1 gb lık alanda kendi belgelerinizi saklayabilirsiniz. Detaylı Bilgi : http://www.4shared.com/

24 Saatlik Kullan At e-posta Hesabı

Spam e-postalardan sıkıldıysanız ve anlık geçici bir e-mail adresine ihtiyacınız varsa Türkçe http://www.kolayeposta.com/ hizmetini kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık bir e-mail adresine ihtiyacınız var ya da bir siteye kendi e-mail adresinizi vermek istemiyorsunuz. Kolayeposta’nın ana sayfasındaki kutucuğa istediğiniz bir adres yazın ve bu adres 24 saat boyunca aktif olarak sizin kullanımınıza ait olsun.


GENÇ'ın Yazısı.