Sevdenur Varlık / Çanakkale

Çanakkale On sekiz Mart Üniversitesi GENÇ Gönüllüler Topluluğu tarafından düzenlenen ‘Çanakkale Gençlik Şöleni’ 7 Kasım Pazar 2016 tarihinde yoğun bir kalabalık ile gerçekleşti. Uzun süredir Çanakkale’ye beklediğimiz GENÇ ekibinin katılımları ihtiyacımız olan ‘söze’ kavuşturdu bizleri…

Genç Dergisi Editörü Süleyman Ragıp Yazıcılar’ın samimi, ‘dertli’ konuşmalarıyla başlayan programımız, Yusuf Goncagül ve ekibinin doyum olmaz konseriyle devam etti. Kadir Bekar’ın anlamlı sunumuyla topluluğumuz üniversite gençleri tarafından yakından tanınmış oldu. Tüm coşkusuyla devam eden programımıza stand-up gösterisiyle Bekir Develi enerjisini kattı.

Unutulmaz bir şölen ile GENÇ, gönüllerde yeni bir dert oluşturdu. Programın ardından Çanakkale’de GENÇ’e ilgi oldukça arttı. Programın bitiminde katılımcılara Genç Dergisi hediyemiz oldu. Gayretlerimizi ve şevkimizi arttırıcı, Allah yolunda hizmetin lezzetini tattırıcı bir programdı elhamdulillah. Özellikle Genç Gönüllü Kızlar ekibi olarak Genç ailesine, özellikle Süleyman Ragıp ağabeyimize davetimizi geri çevirmedikleri ve desteklerini hiç bir zaman esirgemedikleri için teşekkür ederiz.


GENÇ'ın Yazısı.