Alaaddin Serhan Yaman

Genç Derneği, sosyal sorumluluk projelerinde yer almak; faaliyet, proje hazırlama ve icra süreçlerinde yetkinleşmek, insan ilişkilerini geliştirmek ve vaktini kıymetlendirmek isteyen gençler için yeni bir programa merhaba diyor.

Alternatif Vakit Okulu olarak adlandırdığımız program kapsamında oluşturulacak iletişim ağına dahil olacak gençleri 3 yıl sürecek bir uzaktan eğitim programı bekliyor.

Ayrıca, üniversitede yapılacak olan gönüllü faaliyetlerde aktif rol alıp GENÇ’i temsil edebileceğini düşünen ve hali hazırda hazırlık, 1., 2. ve 3. sınıfta lisans eğitimini sürdüren beyefendi ve hanımefendilerin başvurabileceği Alternatif Vakit Okulu katılımcılarına bir dizi imkân da sunuyor.

Yurtiçi kampları ve eğitimlerinden, yurtiçi ve yurtdışı projelerde öncelikli katılım hakkına; burs imkanlarından, GENÇ Dergisi ve OKUR Dergi’de yazarlık ve muhabirlik imkanlarına; kariyer danışmanlığından, seçkin fikir ve edebiyat insanları ile özel buluşmalara kadar birçok fırsatın sunulacağı program ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler gencdernegi.org adresini ziyaret edebilir.


GENÇ'ın Yazısı.