Ayın Mobil Uygulaması: “TRT Dinle”

TRT Dinle Kulağınızın Pasını Silecek TRT tarafından kullanıma sunulan TRT Dinle mobil uygulaması kaliteli içeriğiyle büyük beğeni topladı. Ücretsiz olarak kullanılabilen uygulama Spotify, Apple Music, Youtube Music gibi online müzik platformlarına yerli bir alternatif olurken barındırdığı içerikler açısından geniş bir yelpaze sunuyor.

TRT Dinle uygulamasını mobil cihazınıza indirdikten sonra TRT hesabı ile giriş yaparak Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Türkçe Pop, Klasik Müzik, Rock Müzik, Caz Müzik, Yabancı Pop, Dünya Müzikleri, Çocuk Şarkıları, İlahiler kategorilerinde birçok esere ulaşabileceğiniz gibi Dizi&Film müzikleri, sesli kitaplar, radyo tiyatrosu, podcastler ve TRT radyoları gibi birçok alternatif içeriğe ulaşabilirsiniz.

Ara yüz olarak da çok kolay bir kullanıma sahip olan TRT Dinle uygulaması zengin içeriğiyle adeta kulakların pasını silecek gibi görünüyor. TRT Dinle uygulamasını iOS ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza indirmek için başlıktaki QR kodları cihazınıza okutmanız yeterli.


Muhammed Murat Tutar'ın Yazısı.