Abdullah Emre Çetiner

Geçtiğimiz ay, Samandıra İmam-Hatip’ten iki genç kardeşimiz, başlatmış oldukları muhtaç öğrencilere yardım kampanyası için bizlerden talepte bulundular. Biz de bu güzel teklife hemen bir karşılık verelim istedik ve onlardan 25 kişilik bir muhtaç aile listesi istedik. Bu isteğimiz üzerine okulun rehberlik hocası bizi aradı ve diğer projelerde yanlarında olmamızı istedi.

Şu an Samandıra İmam Hatip lisesi ile sıkı bir irtibat içine girdik ve karşılıklı çeşitli projelere imza atmak için kolları sıvadık. Okul içinde yaptıkları yarışmalarda, Genç aboneliği, Genç tişört, Genç Kitaplar gibi vereceğimiz hediyelerle yanlarında olacağız. Ve inşallah Ocak ayında Samandıra İmam Hatip’te bir Gençlik Şöleni düşünüyoruz. Mayıs ayında ise yine bir Gençlik Şöleni ve ödül töreni olacak nasip olursa.

Liseli dostlarımıza buradan duyurulur: Okulunuzda Genç Gönüllü hareketi başlatmak için geç kalıyorsunuz! Haydi bir şeyler yapın ve arkadaşlarınızı, hocalarınızı harekete geçirin. Göreceksiniz, önce gönüllerimiz buluşacak, ardından gönüllerimiz kaynaşacak. Ve bu kaynaşma, beraberinde nice güzel faaliyeti ortaya çıkaracak. İrtibat: iletisim@gencgonulluler.com


GENÇ'ın Yazısı.