Volkan Genç

Uluslararası Genç Derneği çatısı altında İstanbul-Üsküdar’da faaliyet gösteren Selami Ali Gençlik Merkezi 2011-2012 eğitim yılı boyunca gerçekleştirdiği faaliyetleri karne şenliğiyle taçlandırdı. Gençlik Merkezinde yıl boyunca sosyal ve sportif faaliyetlerin yanı sıra birçok aktiviteye katılan gençler, karne şenliğinde tiyatrolar, şiirler, şarkılar eşliğinde harika bir gösteri sundu.

Selami Ali Gençlik Merkezi Genel Koordinatörü Selman Özpınar yaptığı açılış konuşmasında, “Üsküdar Selami Ali Mahallesi`nde açtığımız merkezle gençlerimizin sosyal hayata adapte olarak, kültürel donanıma sahip olması amacıyla yola çıktık. Birinci yılımızın sonunda çok önemli mesafe kat ettiğimizi görüyoruz. Bütün kardeşlerimi can-ı gönülden kutluyorum.” dedi. Eğitim Koordinatörü Emine Satılmışoğlu ise, “Faaliyetlerimize hız kesmeden devam edeceğiz. Hiç vakit kaybetmeden yaz eğitim programımıza başlayacağız. Gençlerimizi hem sosyal ve kültürel açıdan hem de manevi olarak geleceğe hazırlamayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

Genç Dergisi Yazı İşleri Müdürü Süleyman Ragıp Yazıcılar ise, “Bir yıl boyunca gençlik merkezindeki kardeşlerimizle karakter eğitimi başlığı altında çok güzel vakitler geçirdik. Burada bir aile olduk. Yapılabilecek en büyük yatırımı hem kendimize hem de öğrencilere yapmış olduk.” diye konuştu. 


GENÇ'ın Yazısı.