Fatih Çal

Adına kampanyalar düzenlenmeye başlayan “Akıllı Telefon”lar artık hepimizin cebinde bulunmakta. Haberleri buradan takip ediyor, sosyal ağlara buradan bağlanıyor, kim nerede buradan takip ediyoruz. Genç Dergi web sitemizin aktif yayın hayatının 1. yılının sonunda, Genç Dergi takipçilerinin yoğun isteği üzerine artık “Genç Dergi`de Neler Oluyor?” sorusunun cevabı da akıllı ortamlarda. Normal bağlantıya göre kota dostu olan bu uygulama sayesinde internet trafiğinizden %75 tasarruf sağlarken, birkaç dokunuş ile Genç Dergi Arşivi, yazarlarımızın özgeçmiş ve yazıları, sosyal ağlara bağlantı ve haberin nabzı için Genç Haber Merkezi`ne bağlanabilirsiniz.

Mobil sitemize bağlanmak için lütfen cep telefonunuzun tarayıcısına http://m.gencdergisi.com adresini girerek bağlanın...

Genç Dergi Android

Android işletim sistemli akıllı telefon kullanıcıları artık GENÇ Dergimize kolay bir şekilde ulaşabilecekleri uygulamaya sahip. Uygulamayı Google Play’den indirebilirsiniz. (http://bit.ly/gencdergiandroid)

Genç Haber Merkezi Android

Web sitemizde bulunan ve gündemdeki olayları sizlere sunan GENÇ Haber Merkezi`ne uygulamamız sayesinde kolay bir şekilde ulaşabilir ve yeni haber eklendiğinde otomatik güncelleme özelliği sayesinde bizden anlık olarak haberdar olabilirsiniz. Uygulamayı Google Play’den indirebilirsiniz. (http://bit.ly/genchaberandroid)

Genç Radyo Android

www.radyogenc.net web sitesi üzerinden 7/24 yayın yapan internet radyomuzu cep telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama sayesinde kolay bir şekilde dinleyebilirsiniz. Uygulamayı Google Play’den indirebilirsiniz. (http://bit.ly/gencradyoandroid)


GENÇ'ın Yazısı.