T. Feride

Hayat kıvrımlarla doludur. Bazen ağlarken bulursunuz kendinizi bazen de pırıl pırıl bir tebessümün içinde. Fakat her zaman ihtiyacımız olan bir şey vardır ki hüzünlü olmak ya da olmamak değiştirmez onun varlığını, paylaşımdır adı. Mutlu iken çoğaltmak isteriz gözlerimizdeki ışıltıyı, ağlarken derdimize dua devasıyla yetişen bir ses isteriz dindirmesi için acılarımızı.

Sizin için kimdir bu kişi bilmem ama benim için dosttur onun asıl adı. Ben paylaşamam öyle her önüme gelenle derdimi, sevincimi! Dost dedim mi çözülür yüreğimin kilidi. Hangi vakit ismini duysam işte o zaman pırıl pırıl bir tebessümün içinde bulurum kendimi.

Şimdi müsaadenizle GENÇ Dergi`nin bana verdiği yetki ile seslenmek istiyorum, Hakkı hatırlatıp Hakk’a yaklaştıran, Genç Dergi ile tanışmama vesile olan, varlığı ile mutlu kılıp, hayatıma renk katan kıymetli dostuma; Rabbim ömrünü bereketli, yeni yaşını hayırlı kılsın, iyi ki varsın…

GYY Notu: Dergimiz her türlü güzelliğe vesile olmak içindir. T. Feride Hanım, Süreyya kardeşi için böyle bir güzellik yapmış. Biz de bu güzelliği burada paylaştık..


GENÇ'ın Yazısı.