Abdullah Emre Çetiner / Genç Haber Merkezi / @aemrece

Genç Dergi`nin Gençlik şölenlerinin vazgeçilmez ismi, gitarist, solist ve Goncagül Tiyatrosu oyuncusu Yusuf Goncagül TK007 sefer sayılı Türk Hava Yollarına ait uçakla bugün saat 13:30’da Washington DC‘ye uçuyor. Hayranlarından 5 ay boyunca ayrı kalacak olan Yusuf Goncagül, ellerindeki pankartlarla kalabalık bir hayran kitlesi eşliğinde havalmanına giriş yaptı..

Hayranlarının oldukça üzüntülü olduğu gözlenen gruba, kısa bir veda konuşması yapan Gitarist Yusuf Goncagül; "Sevgili hayranlarım, hakkınızı helal edin, 5 aylığına dil ve müzik eğitimi almak, sizlere daha güzel şarkılar, ezgiler sunmak için gidiyorum. Genç Dergisi’nin ‘Gittiğin Yer Senindir’ mesajını yanımda alıp götürüyorum. Genç’i Amerika da tanıtmak ve insanlara daha iyi hizmet vermek hepimizin vazifesi!" diyen Yusuf Goncagül’ün son sözleri; "Hepinizi çok seviyorum, hepiniz benim için çok kıymetlisiniz, bu bir veda değil, bu yeni bir merhabanın arefesi" şeklinde konuştu..

Konuşması sırasında sık sık ‘Yusuf Bizi Zindan’a Götür’ sloganları ile konuşması kesilen Yusuf Goncagül’ün gözlerinin dolduğu gözlendi. Havalimanında hayranlarına mini konser veren Yusuf Goncagül; Kazım Koyuncu’dan ‘İşte Gidiyorum’ şarkısı ile sevenlerine veda etti.

Yusuf Goncagül’e, ‘Hacı bee gelirken bana bi IPhone getirsene şeklinde bağıran hayranına; ‘IPhonu’nu da al git’ dedi. Bu sözlerin ardından, sanatçının Amerika’dan yeni bir hayran kitlesi ile döneceği, kulislerde konuşulanlar arasında.

Biz de buradan: ‘Aman Dikkat Yusuf Goncagül; GENÇ’in dinleyicisi gibi dinleyici bulamazsın’ uyarısında bulunuyoruz..!

Yusuf Goncagül’e yolunun açık olmasını diliyor, Amerika’daki eğitimini başarı ile tamamlayıp kendisini bir an evvel yeniden şölenlerimizde görmek istediğimizi söylüyoruz.

Güle Güle Yusuf Goncagül.


GENÇ'ın Yazısı.