1-) Genç Dergi’nin Facebook adresi var mı? Varsa ne yapılıyor orada, kaç hayranı var?

Evet, Facebook sayfamız var. Orada basın bültenlerimizi, şölen ya da buluşma haberlerimizi, seçme yazıları paylaşıyoruz. Şu adresten takip edebilirsiniz: http://www.facebook.com/gencdergi Hayran sayımız on bini geçmiş durumda. Hayran olmak güzel de, abone olmak daha güzel olsa gerek :)

2-) Yaptığımız gönüllülük faaliyetlerini Genç Dergi’de nasıl duyuracağız?

Yaptığınız faaliyetleri, güzel bir şekilde yazın, haber niteliğinde kağıda (word’e) dökün. Daha sonra da ilgili resimlerden birkaç tane seçin. (Çözünürlüğü yüksek, net fotoğraflar tercihimizdir.) Son olarak da gencgonulluler@gencdergisi.com adresine mail atın. Biz de diğer arkadaşlarımıza teşvik olarak dergimizde basalım.

3-) Abonelikle ilgili problemlerim devam ediyor. Dergim geç geliyor, bazen gelmiyor. Siz söyleyin, bize bu revâ mı?

Kesinlikle revâ değil. Bu problemi ya çözeceğiz ya çözeceğiz. Sizden ricamız, bu gibi durumlarda lütfen küsüp ya da kızıp içinize atmayın, hemen dergimizi arayın ve derdinizi söyleyin. Bu problemleri birlikte aşacağız, başka yolu yok. Siz durumunuzu bildirin, biz gereğini hemen yapmaya hazırız. (Abone sorumlumuz: Veysel Atmaca Tel: 0212 671 07 00 Dahili: 148 Mail: (veyselatmaca@altinoluk.com)

4-) Genç Gönüllüler buluşmalarını nasıl takip edeceğiz? Katılmak ücretli mi?

Genç Gönüllüler olarak ayda bir buluşmaya, bir araya gelmeye çabalıyoruz. Buluşma haberlerini www.gencgonulluyuz.biz sitemizden öğrenebilirsiniz. Ya da gencgonulluler@gencdergisi.com adresine bir mail atın, biz sizi mail ile haberdar edelim. Bu buluşmalara katılmak ücretsiz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, atlayın bir otobüse ve gelin, kapımız sonuna kadar açık.

5-) Genç Tişörtler çok güzeldi. Bir ara bitti dendi. Biz çok sevmiştik de, yeniden almak istiyoruz. Bu konuda bilgi verebilir misiniz acaba? 

Müjde! Genç Tişörtler yeniden üretildi. Hem uzun kollu hem de kısa kollusu var bu defa. Almak isteyenler elini çabuk tutsun derim. Çünkü her an “bitti” haberi ile karşılaşabilirsiniz. Ücretleri şöyle: Uzun kollular 20 TL, kısa kollular 15 TL. İrtibat: 0216 532 00 41-4
Mail: tahasuhasimsek@gmail.com

6-) Hani Harun Kırkıl bu ay yazacaktı hani? Yine yazısı yok!

Ah Harun abi.. Olmayınca olmuyor işte arkadaşlar. Belki de size küsmüştür, o yüzden yazmıyordur, mail bekliyordur bir köşede. Bakalım, merakla bekliyoruz ne zaman dönecek aramıza.

7-) Öldükten sonra mezarıma Genç Dergi ile gömülmek istiyorum. Olur mu?

Yani abartmasak daha iyi olur gibi, alemsiniz valla. :)


Süleyman Ragıp Yazıcılar'ın Yazısı.