Çiğdem Gün

Geçtiğimiz ay İstanbullu Genç Gönüllü Kızlar olarak gelenekselleşen fasıl gecelerimize bir yenisini daha ekledik. Erenköy’de gerçekleştirdiğimiz gecemize birçok arkadaşımız iştirak etti. Açılışımızı değerli Hatice Andiçer’in sohbetiyle yaptık. Sohbetin ardından muhabbet kanalına aktık ve çeşitli ikramlar eşliğinde başladık kelam medeniyetinin eteklerine tırmanmaya… Tanıştık, kaynaştık...

Gecenin sonunda yeni dostluklar başladı, gönlümüzde yeni ufuklar açıldı. Hiçbir şey olmasa bile en azından bir gecemizi Allah rızası için bir araya gelerek geçirdik. Beyinlerimize fikir, kalplerimize huzur pompaladık, bu ikisi bir arada çok garip, acayip bir karışım oldu.

Genç Gönüllü Kızlar olarak çağrı merkezi gibi her daim hazır ve de nâzırız. Bir telefon, mail, twitter, facebook hatta bindiğiniz otobüste yorgun göründüğünüzü fark edip size yer veren, okul koridorunda tanımadığınız halde size tebessüm eden bir kız kadar yakınız. Ben de gönüllü olmak istiyorum diyorsanız tek yapmanız gereken [email protected] adresine bir mail atmak.


GENÇ'ın Yazısı.