Yeni buluşma tarihimizi 18 Şubat 2011 Cuma saat: 20.00 olarak belirledik. Yine tüm Genç Gönüllü kardeşlerimizi bereketli  geçeceğine inandığımız bu muhabbete davet ediyoruz.

4 Ocak akşamı saat tam 21.00’i gösterdiğinde M.Lütfi ARSLAN ağabeyimizin seslenişiyle Sanal Bölge’de buluştuk. (Sanal Bölge  deyince artık www.gencgonulluyuz.biz dememize gerek yok değil mi?) Yoğun talebimize site altyapısı dayanamadı. Ve ilk 15 dakika  siteye girmekte zorlandık. Daha sonra B planımız olan sesli sistemimize geçiş yaptıktan sonra Türkiye’ye ve tüm dünyaya muhabbet akışı başladı.

Çanakkale’den Muş’a İzmir’den Van’a, Okyanus ötesinden, Bosna’ya seslendi Lütfi ağabeyimiz. Genç Gönüllülerden gelen sorulara  muhabbetle cevaplar verdiler. Siteye 21.00’den itibaren 153 kişi giriş yaptı. Siteden 2923 sayfa görüntülendi. Yayın sırasında 118  kişiye ulaştık. Kısa mesaj bölümüne 345 mesaj yazıldı. Ve canlı olarak dinleyen kardeşlerimizden birçoğu gerek site üzerinden  gerek daha sonra mail ve mesajlarla tebrik ve memnuniyetlerini ilettiler. Teknik masada Mustafa Kırımlı ve diğer hazirun olarak  bizler de umduğumuzun fevkinde gerçekleşen bu ilk programımız için Rabbimize hamd ettik, müthiş bir açılıma medar oldu sitemiz.

Şubat Ayı Gönüllü Sesleniş

Şubat ayı misafirimiz GENÇ Dergi’mizin kıymetli yazarlarından Serkan BİLGE “Genç Gönüllülerle Hasbihal” başlığı altında Necip  Fazıl’dan günlük hayat ve sinemaya kadar, gönlümüze takılan her konuda sorularımızı cevaplayacak. Bir de sürprizi olacak bizlere. 

Buluşma tarihimizi 18 Şubat 2011 Cuma saat: 20.00 olarak belirledik. Yine tüm Genç Gönüllü kardeşlerimizi bereketli geçeceğine  inandığımız bu muhabbete davet ediyoruz.

Not: Şubat ayı başında internet üzerinden görsel davetiyemiz de yayınlanacaktır. Mensubu olduğunuz sosyal medya birimlerinde  duyurmanızı rica ediyoruz.

Ay’ın Hareketli Çocukları

Fasl-i gül, emriye, kubrakrbl, perdedar, sadik enes, Sirace, yunus_arslan, emanet, Kilis_genc, efnan


Abdurrahman Çetinkaya'ın Yazısı.