Esra Rânâ

Bloglar arasında seyrü sefer ettikçe dergimiz yazarlarının bloglarıyla da karşılaşıyorum. Destek amacından ziyade muzur yanlarımızın ifşa hareketiyle onların bloglarına da burada yer vereceğiz.

Süleyman Ragıp Yazıcılar http://suleymanragip.blogcu.com adresinde yayında. Ayrıca kendisinin sosyal fobiler konusundaki (Genç, Şubat 2007) yazısı için “işte budur, teorikte kalmayan, hayata da dokunan ve farklı birşeyler söyleyen bir psikoloji yazısı” dediğimizi mail adresine yazmamış olsak da işte buradan söylüyoruz. Kim uğraşacak mail adresi bul, compose’a gir....

Türk Blog Yazarları

http://blogyazarlari.ning.com/ adresinde Türk blog yazarları için bir blog açılmış. Sitede Türk blog yazarları ile tanışılıyor, bilgi alış-verişinde bulunuluyor, blogların reklamı yapılabiliyor.

40 gün 40 Gece

www.kitapyurdu.com adresinde 40 gün 40 gece %50 indirimli kitap fuarı var. Kaçıncı gündeyiz bilmiyorum ama herhalde indirimin vakti geçmiş değildir. Kredi kartı sahibi olup da kitabevlerine gitmeye üşenen (latife olsun canım) kitap severlere duyurulur.

Güldeste-i Berceste

Bir iki satıra ömrümüzün derdini, aşkını, çilesini, özetini sığdıran mısralar şu adreste. Siz de kenara köşeye kaydettiğiniz mısraları siteye not düşebilirsiniz. http://www.kaylule.com/cma/?q=node/160#comment-898

Matbublog’dan Hareketle

Matbublog’daki haberlerini görüp, “bu blog işi güzele benziyor” denilerek bir blog açılmış: www.harbyturk.com. Bu iş harby’den emek ister arkadaş, bizden söylemesi. Sayfalarımızı okuyarak blog açmanız bir haber niteliğinde değerlendirilebilir bizim için. Fakat reklam banner’ları için reklam müdürümüz (Doğan Gökmen) ile görüşmeniz gerekli. Sayın editör ne dersiniz, Matbublog’a blog logoları alsak ama paralı, fena iş sayılmaz değil mi? Evet sevgili bloggerlar, haber tanıtımları ücretsiz ama logolar reklam tarifesi üzerinden. E-posta adresimiz yukarıda, yazın görüşelim.


GENÇ'ın Yazısı.