Esra Rana

Eline geçen para miktarı, seni tanıyanların çokluğu, cep telefonu markan, kol düşmelerin? Değil tabi ki.

http://www.basariligencler.com “7 Nisan 2008′de yayın hayatına başlayan ve kitaplaştırma projesi olan basariligencler.com kendi alanında başarıyı yakalamış gençlerimizin bulunacağı bir platformdur. Başarılı gençlerle yapacağımız röportajlarla onları bilecek, yakından tanıyacak ve onlardan bir şeyler öğrenmeye çalışacağız. Her geçen gün kendini geliştirmenin etkisiyle gençliğin buluşacağı bir portal olan basariligencler.com iyiyi, güzeli, doğruyu, samimi ve faydalı olanı verebilirse kendini mutlu sayacaktır.” Hadi bakalım, takipteyiz.

Sonunu Anlatma!

“Biz (ali, sacid, züleyha ve sabahnur) yazdığımız sinema yazılarını bir blogda toplayalım diye bir harekete giriştik hayli zaman önce. Blogun kurulması, domain ve host işlemlerinin halledilmesi, kafalarımızı toparlamamız, hâsılı kelâm voltranı oluşturmamız hayli uzun zaman aldıysa da “sonunu anlatanlara aşina olmayan neslin blogu” sonunuanlatma.com an itibariyle ve bomba gibi There Will Be Blood yazılarıyla yayına girdi, inşallah yayından çıkmaz :)”

http://www.sonunuanlatma.com/

Not: Aynı anda izlemeye başladığınız film için size sürekli o kimdi, bunu neden yaptı, şimdi şöyle mi olacak nevinden sorular soran arkadaşlarımız için de “soru sorma, sadece izle” köşesi açmanızı reca ediyorum (E.R)

Fotoğraf ve Yorum

Yukarıdaki site ile aynı imzaya sahip başka bir blog. Fotoğraflar alıntı imiş ama kolaj şeklinde yeniden bir düzenleme var mı bilmiyorum. Yorumlar, görsel ifadeler çok güzel. Adı üstünde görsel yorum. İbrahim Eryiğit’e bizi bu sitelerden haberdar ettiği için de ayrıca teşekkürler. Sessiz okurlara sitem ile.

http://www.gorselyorum.com/

(not: birkaç fotoğraf alınıp kullanılabilinir)

Tek cümle!

* Google groups’a erişim kapatıldı.

* Buton için: http://kalsey.com/tools/buttonmaker/ http://cooltext.com/

* Bloglarınızı hızlandırmak için: http://www.bildirgec.org/yazi/web-sitenizi-hizlandirin

*2007 ödülleri açıklandı: www.altinorumcek.com

İstop

Bu siteyi ilk duyduğumda aklıma bu oyun geliverdi hemen. Reaksiyoner değil, aksiyoner çözümler bulmasını beklediğimiz islamic sanal arkadaşlarımızdan yine de güzel bir çalışma: www.isyoutube.com. Hiç olmazsa karşınıza çıkacak videolardan emin olursunuz. www.isflickr.com sitesini hizmete açmayı düşünen yok mu?


GENÇ'ın Yazısı.