Sakarya Hendek’ten iki GENÇ gönüllüsü; Enes ve Gökhan’dan tüm GENÇ ekibine selam olsun. Biz 10 Mayıs Sakarya’daki GENÇ şöleni sayesinde siz GENÇ ekibi ile tanışma fırsatını yakaladık. Sizlerin Sakarya’ya teşrifiniz, bizleri gerçekten çok mutlu etti. Hep istediğimiz bir şeydi sizlerle tanışmak, ancak biz de malûm ÖSS’ye hazırlanmaya çalışıyoruz ya (sözde) o yüzden programlarınıza katılamamıştık. Fakat Sakarya’ya geleceğinizi duyduğumuzda çok sevindik. Zaten sizinle tanışan Hendek İmam-Hatip’ten kardeşlerimiz vardı, biz de bu fırsat kaçmaz diyerek onların sayesinde birkaç ağabeyimizle tanıştık. İlk talihlimiz Süleyman Ragıp ağabeyimiz oldu.

Kendisi çok cana yakın biri ve onu çok çabuk sevmemizin sebebi de sıcakkanlılığıydı. Ayaküstü yaptığımız sohbette Süleyman ağabeyime; GENÇ Dergi’sinin ve ekibinin bu kadar çok sevilmesinin nedenini şimdi daha iyi anladığımızdan bahsettik. Bizce GENÇ ve ekibinin bu kadar çok sevilmesinin sebebinin birincisi, bu derginin bizlere hitap etmesi ve okurların tavsiyelerine ve ihtiyaçlarına göre şekillenmesi. İkincisi ise; böyle sıcak, samimi ve çalışkan ekibi kim sevmez ki.

Gelelim geceye…

Bizleri güzel ezgileriyle coşturan Ömer Karaoğlu ile bizleri hem eğlendiren hem de düşündüren Mustafa Alcan ağabeylerimiz bizlere çok güzel bir gece yaşattılar. Fakat bu gecenin en büyük özelliği ve güzelliği GENÇ ekibi ile bir arada olmaktı.

Değinmeden edemeyeceğimiz bir durum vardı. O da bu gecenin Galatasaray şampiyonluk maçına denk gelmesinden olacak ki bu programdan daha fazla kişi faydalanamadı. (Fanatiklerden bahsediyoruz)

Yalnız şunu biliyoruz ki bizlerin olduğu gibi gecedeki herkesin gönülleri bu salonu doldurup taşıracak kadar sizlerin sevgisi ve programın coşkusuyla doluydu.

Rabbimizden, çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dileriz; sağlık ve esenlik ile daha nice GENÇ gönüllerde ve GENÇ şölenlerinde buluşmak dileği ile…

Ha… Bu arada Süleyman ağabeyime dediğim gibi GENÇ dergisi ve ekibi hakikaten gençmiş… :)

Sakarya Hendek Gökhan - Enes


GENÇ'ın Yazısı.