Esra Rana

Salih Eroğlu’na ait bir blog. Kitaplar üzerine tanıtım, değini blogu.

http://kitaplimani.blogspot.com/

“Kitap okumadığı gün sayılı olan, yemek pişirmeyi çok seven bir rehber öğretmen” ve bir annenin kitaplar hakkındaki yazılarını içeren blog. Bu blogu özellikle çocuk kitapları hakkındaki değinileri için sık kullanılanlarımda saklıyorum.

http://cikolatacikolata.blogspot.com/

Sonunda Bu da Olmuş

 “Blog Günü, bir grup blogcunun gün yapmak üzere toplandıkları bir platformdur.” Hakkaten bunu yapıyorlar sanırım. Sitede “bugün şundayız” şeklinde girdiler var. Anlaşılan hergün biri ziyaret ediliyor. Pasta, börek, çay, soğuk limonata yok ama, bari pagerank değerlerinizi etkiliyor mu?

http://www.bloggunu.com

Pardus 2008

Tübitak Pardus ekibi tarafından beta 1 sürümü çıktı. Aşağıdaki adresten indirebilirsiniz.

http://www.teknomurat.com/

Biz de Varız

”Fikrimizin olduğu ya da yazabildiğimiz her konu hakkında yorum ve düsünce. Amacımız kendi yorumlarımızla bir şeyler ortaya koyabilmek.” İsteğinizi yerine getirdik ve blogunuzu tanıttık. Şimdi sıra bizim isteklerimizde :)

www.huni.blogcu.com

İyi okuyucu işte böyle olur. ``Sabah 7 aksam 9 biz bu hayatta yokuz`` yazısından sonra İbrahim bize para getirecek faaliyetler sunmaya karar vermiş : ) Tanıtıma daha fazla gerek yok sanırım, siz siteye buyurun. Ben nasıl olsa siz bu sayfayı takip ettikçe, telif alıyorum.

http://internetteis.blogspot.com

Bir başka okuyucumuz da kuzeninin blogunu tanıtmamızı istemiş. Eyvallah, işte burada. Dergimizdeki site tanıtımlarını beğenerek takip ediyor ve yararlanıyormuş. Okuyucumuzun Genç dergisine emeği geçen herkese teşekkürlerini sunuyor, onları “abuk sabuk gençlik dergilerinden kurtarıp, bu faydalı dergiye” kavuşmalarına vesile oldukları için. Eyvallah.

www.vaktileyl.com


GENÇ'ın Yazısı.