1-) Hediye kitabım ulaşmadı daha, gönderecek misiniz?

Dergimize yeni dönemde abone olan herkese hediye kitabı ulaştırmak üzerimize aldığımız bir borçtur, bize bunu yerine getirmek düşer.  Bu yüzden, sizlerden ricamız böyle durumlarda lütfen haberdar edin, gerekeni yapalım. İrtibat: +90 212 671 07 00 / 148 (Fatih Badem) fatihbadem@altinoluk.com

2-) Bu aylarda GENÇ’e abone olsam, Hakk’a Adanmış Gençlik kitabından hediye eder misiniz?

Aslında abone kampanyamız bitti lakin sizleri kırmamak adına hediye etmeye devam ediyoruz. Benden tavsiye: Elinizi çabuk tutsanız iyi  olur çünkü yeni dönem abone kampanyamızın çalışmalarına başladık ve Hakk’a Adanmış Gençlik kitabımız gördüğü büyük ilgi ve alaka  sonucu her an tükenebilir. :)

3-) Gencim gönüllüyüm fakat bir türlü GENÇ GÖNÜLLÜ olamıyorum... Şölenlerinize, gezilerinize, kamplarınıza bir türlü  katılamıyorum... Çünkü ne zaman izin alacak olsam kapı gibi babam duvar oluyor… Ne yapmalıyım, işime yarayacak birkaç tüyo verir misiniz?

Zor soru. :)

Latifeyle karışık “kaçın gelin” desem “Genç Dergi baba ile evladının arasını açıyor” diye söylenti çıkar, biz iyisi mi makul olanı  söyleyelim: Siz bence tam bir Genç Gönüllüsünüz. Çünkü görünen o ki kalplerimiz bir. Bu yüzden, inanıyorum ki doğru zaman ve  zeminde şartlar el ele verecek ve buluşacaksınız bizlerle. Babanıza bol bol Genç’i anlatın ve faaliyetlerimizden bahsedin. Bakarsınız  bir gün birlikte şölenimize gelirsiniz, kim bilir… Diğer tüyoları size özel yazacağım inşallah. Resmi görüşümüz budur. ;)

4-) Anket sonuçları ne oldu? Hediyeler ne zaman gelecek?

Anket sonuçlarını bu ay içinde sitelerimizde açıklayacağız. Oralardan takip edebilirsiniz. (www.gencdergisi.com / www.gencgonulluyuz.biz) Kazanan okuyucularımıza telefon ya da mail ile ulaşıp hediyelerini sağlıklı bir şekilde ileteceğiz inşallah.  

5-) Yazarlarınızdan birini hiç sevmiyorum, neden bünyenizde var?

Bu meselenin çok yönü var, epey konuşmak gerek. Siz iyisi mi hüsn-ü zanla muamelede bulunun ve kalbinizdeki olumsuz duygu ve  düşüncelere çok fazla kapı aralamayın. Kusursuz insan yok. “Birbirinizi sevmedikçe gerçekten iman etmiş olamazsınız” diyen Söz  Sultanı’na kulak verelim ve birbirimizi sevmeye çalışalım derim. Unutmayalım; herkes fıtratına, mizacına, karakterine göre hareket  ediyor. Kimin daha doğru yolda olduğunu en iyi Allah biliyor…

6-) 64 sayfanın 64’ünü de okuyorum. Bu bir hastalık mı?

Vay be… Reklamları bile okuyorsunuz anlaşılan. :) Sizler sayesinde yaptığımız işten daha da zevk alıyoruz, teşekkür ederiz efendim.  Herhangi bir hastalık söz konusu değil, bilakis takdire şayan bir şey bu. Sizi ayın okuru seçtik, hayırlı olsun. :)


Süleyman Ragıp Yazıcılar'ın Yazısı.