Zeynep Betül Akyıldız / Genç Haber Merkezi

Genç Gönüllü Kızlar olarak geçen sene olduğu gibi bu sene de Çanakkale’de buluşuyoruz!

12-18 Ağustos tarihleri arasında yapacağımız kampın içeriğini yaz dönemi oluşunu göz önünde tutarak hazırladık: Sporla sanatı, ilimle beceriyi harmanladık. Hepimizin bildiği gibi, toplanmak için kamp bahane; “Genç Gönüllü” ruhunu Türkiye’nin dört bir yanından gelen dostlarımızla tekrar bir yoğuralım, yeni dönem için tazelenelim istiyoruz.

Peki neden?

Birçok dernek, birçok program, birçok proje, birçok oluşum var. Tüm bu faaliyetlere rağmen dünyada birçok problem, birçok zulüm, birçok eksik devam ediyor. Bizler gönüllülüğü daha da büyütmek, daha çok insana ulaştırmak zorundayız. Bu dünyayı "gönüllülerin" daha da güzelleştireceğine inanıyoruz. Bu yüzden bu buluşma İstanbul veya bir büyükşehir buluşması değil. Bu, "Genç Gönüllü Kızlar `TÜRKİYE` Buluşması".

Yaz tatilini sadece bir tatil olmaktan çıkarıp istifadeli, sosyalleşmenin zirve yaptığı, hem eğlenip hem öğrendiğiniz bir tatil programına dönüştürmek istemez misiniz? Şimdi tek yapmanız gereken şu link üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmek: gencgonulluler.com/gghyazkampi

*Kontenjanımız 50 kişiyle sınırlıdır. (Tüm başvurular değerlendirilecek olup kampa katılmaya hak kazananlar sitemizden duyurulacaktır.)

İletişim: [email protected]

Not: Kamp`a 18-25 yaş arasında olan öğrenciler başvurabilir.  (Ulaşım + konaklama + yemek + faaliyetler)


GENÇ'ın Yazısı.