Fatma Betül Yıldırım

Genç Gönüllü Kızlar olarak yepyeni bir döneme daha ulaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Yeni dönemde sizler için planladığımız programımızı tüm enerji ve coşkumuzla ilmek ilmek işledik. Bu dönem de içeriği dopdolu, enerjisi hayli yüksek olan bir program bizi bekliyor.

Evvela; mutad toplantılarımızın en önemli sac ayaklarından birini oluşturan kitap kritiklerimiz ile bu dönemde de ilim ve fikir dünyamızı geliştirip, yeni bakış açıları kazanarak ufkumuzu genişleteceğiz. Kendimizi yetiştireceğimiz mutâd toplantılarımızda aynı zamanda seçkin makalelerin değerlendirmelerine yer vereceğiz. Bunun yanı sıra gönüllü meclislerimizde gündeme dair analiz ve kavram çalışmaları üzerinde duracağız.

Her hafta Pazar günü gerçekleştireceğimiz buluşmalarımızı gerek Uluslararası GENÇ Derneği`nin Üsküdar`daki genel merkezinde gerekse Fatih`te bulunan Gazanfer Ağa Medresesi’nde yapacağız. Buluşmalarımızı zaman zaman çay ve muhabbet eşliğinde yapacağımız fasıl akşamları, kahvaltı programları, geziler ve seminerler ile renklendireceğiz. Ayrıca alanında ustalaşmış isimlerle buluşmalar ve kıymetli büyüklerimizi ziyaretler de programımız dahilinde olacaktır. Yeni dönemimizin hepimiz adına hayırlı ve bereketli geçmesini Rabbimiz`den niyaz ediyoruz. Hepinizi aramıza bekliyoruz.

NOT: Detaylı bilgi ve iletişim için mail adresimiz: [email protected]


GENÇ'ın Yazısı.