1-) Duyduğumuza göre İstanbul’da şölen olacakmış bu ay, doğru mu? Herkes davetli mi?

Evet, nasip olursa 18 Mayıs Çarşamba günü Üsküdar’da bulunan Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde büyük bir gençlik şöleni olacak.  Yediden yetmişe herkes davetli. Şölende Recep Demirkaynak stand-up yapacak, Grup Genç ezgiler seslendirecek, Bilal Göregen de  canlı performans sergileyecek. Sürprizler de eksik olmayacak. Detaylı bilgi için www.gencgonulluyuz.biz sitemizi takip edebilirsiniz.

2-) Yeni bir Genç Gönüllüler buluşması yok mu? Geçtiğimiz ay tadı damağımızda kaldı da…

Buluşmaları özleyenlere müjdemiz var: Nasip olursa 18 Mayıs’taki şölenin ardından, hem erkekler hem hanımlar olarak iki buluşma  düzenleyeceğiz. Yani hem şölene hem de buluşmaya katılarak bir taşla iki kuş vurma şansınız var bu ay. :) 18-19 Mayıs tarihleri arasında Genç Gönüllüler buluşmaları olacak. Şimdiden yerinizi ayırtmanızı tavsiye ederiz. irtibat: 0216 532 00 42 (Dahili 14) gencgonulluler@ gmail.com

Hanımlar irtibat: Ayşe Yazıcılar genchanimlar@gmail.com

3-) İnternet üzerinde özel bir grubunuz var mı? Varsa katılabilir miyiz?

Özel demeyelim de, güzel bir grubumuz var elhamdülillah. Başta editörümüz Lütfi abimiz olmak üzere, yazarlarımızın ve gönüllülerimizin bir arada olduğu ve çok çeşitli konularda paylaşımlarda bulunduğumuz GENÇ Haber isminde bir grubumuz var. Ben de katılmak istiyorum diyenler soru@gencdergisi.com mail adresine taleplerini iletirse memnun oluruz.

4-) Eski yazarlarınızdan Hayrola köşesinin sahibi M. Emin Kul’u özlüyoruz, yazmayacak mı artık?

Biz de çok özlüyoruz kendisini. Dileğimiz tekrar yazması yönünde. Kendisi bir markaydı, şimdi ise efsane olma yolunda ilerliyor. :) Bakalım gelecek günler neler gösterecek.

 


Süleyman Ragıp Yazıcılar'ın Yazısı.