Mustafa Başer

Aziz Mahmut Hüdayi Hazretleri’nin manevi huzurunda, geleceğe yön verecek olan sosyal girişimci adaylarımız, uzman eğitimcilerimiz eşliğinde eğitimlerine devam ediyor.

Hüdayi Sosyal Girişimcilik Akademisi (SGA) geleceğin hizmet lideri adaylarını bir taraftan manevi derslerle desteklerken diğer taraftan mesleki eğitim ve kişisel gelişim dersleri ile saha hizmetlerine hazırlamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz dönem ilk mezunlarını veren Hüdayi Sosyal Girişimcilik Akademisi (SGA) programı, üniversite mezunu (lisans veya önlisans) gençlerimizi özel bir programla sivil toplum kuruluşları ve sosyal sorumluluk çalışmalarına, maddi ve manevi donanımlı yönetici adayları hazırlama projesidir.

Eğitimlerimiz Kişisel Gelişim, Manevi Eğitim, Mesleki Eğitim ve Saha Stajları olmak üzere dört ana başlıktan oluşmakta ve Aziz Mahmud Hüdayi Vakfı Üsküdar yerleşkesi Şeyh Dairesi binamızda yapılmaktadır. 10 ay süren SGA, haftanın 6 günü tam zamanlı katılım gerektirmektedir. Eğitimlerimiz İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi tarafından sertifikalandırılmaktadır.

Yeni dönem ön kayıtlarımız için; üniversite mezunu, 28 yaşını geçmemiş, erkek sosyal girişimci adayları niyet ve referans mektupları ile başvurularını mayıs ayından itibaren www.sosyalgirisimcilikakademisi.com adresinden yapabilirler. SGA katılımcılarımıza; sosyal ve kültürel faaliyetler, sanat dersleri, nitelikli burs, İstanbul’da barınma ve yemek imkânları sunuyoruz.

Hayatınıza farkındalık katacak 10 aylık bir programa var mısınız?

İLETİŞİM

Aziz Mahmud Hüdayi Mahallesi Aziz Efendi Mektebi Sk. No:11 Şeyh Dairesi

0216 341 18 99

Mustafa BAŞER - 0537 213 87 96

www.sosyalgirisimcilikakademisi.com


GENÇ'ın Yazısı.